KONST / Litografier / Litografi 5522022

nr 552 2022

Lone Recht

(f. 1952), Danmark

Litografi, Signerad Lone Recht, Rosa på bal, 32/75, 52x37

Lone Recht, Dansk bildkonstnär född 1952.

Utrop:

100 kr

Såld:

350 kr

måndag 17 november 2008
kl 20:10:02

Lone Recht

Läs mer om Lone Recht