KONST / Litografier / Litografi 5522022
nr 552 2022
Lone Recht
(f. 1952), Danmark
Litografi, Signerad Lone Recht, Rosa på bal, 32/75, 52x37
Lone Recht, Dansk bildkonstnär född 1952.
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 17 november 2008
kl 20:10:02
150 kr
300 kr
250 kr